Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#597
Stary 12.11.2012, 21:44
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem jeszcze jakim jest trenerem. Oceniając po owocach, to gra jest lepsza a wyniki nie gorsze od Probierzowych.

Wolę takie mecze, jak te trzy ostatnie, mimo, że dym mi uszami wychodzi czasem, niż dzidę i pół sytuacji na mecz.
Wkurza mnie, że nie wygrywamy, ale nie wygrywamy już od roku..
Polać mu!

Jak się komuś Kulawik nie podoba, to niech sobie odświeży mecz z Piastem. Albo z Polonią.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując