ociec Ciemka napisał(a):

Ja nie wiem jeszcze jakim jest trenerem. Oceniając po owocach, to gra jest lepsza a wyniki nie gorsze od Probierzowych.
Wolę takie mecze, jak te trzy ostatnie, mimo, że dym mi uszami wychodzi czasem, niż dzidę i pół sytuacji na mecz.
Wkurza mnie, że nie wygrywamy, ale nie wygrywamy już od roku..
|
Polać mu!
Jak się komuś Kulawik nie podoba, to niech sobie odświeży mecz z Piastem. Albo z Polonią.