Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60704
Stary 12.11.2012, 00:25
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No tak poziom głupoty ,internatonal level.Tego nie mozna cwiczyc,z tym trzeba sie urodzic.
Sobiech w debiucie w Bundeslidze wyleciał po 6 minutach , nie ma co ganić chłopaka bo lepsi od niego już w ten sposób osłabiali drużynę.

poza tym

skoro Wisła grała lepiej 11 na 11 to moze jednak 9 na 9 by nam się lepiej grało ?
Odpowiedz cytując