Wojtas napisał(a):

|
No tak poziom głupoty ,internatonal level.Tego nie mozna cwiczyc,z tym trzeba sie urodzic.
|
Sobiech w debiucie w Bundeslidze wyleciał po 6 minutach , nie ma co ganić chłopaka bo lepsi od niego już w ten sposób osłabiali drużynę.
poza tym
skoro Wisła grała lepiej 11 na 11 to moze jednak 9 na 9 by nam się lepiej grało ?