!!IRIVER!! napisał(a):

|
Po dzisiejszym meczu Cupiał powinien roz.......ić ten jebany grajdołek, wszyscy powinni mieć obniżone pensje do minimalnej krajowej, bo na więcej nie zasługują i powinni zapierdalać po 8 godzin, od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.
|
Cupiał niech zacznie od siebie. Tak jak dawne sukcesy szły na jego konto, tak obecna degrengolada jest winą jego i jego długofalowego nieudolnego "zarządzania" klubem.