Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 11.11.2012, 19:20
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszym meczu Cupiał powinien roz.......ić ten jebany grajdołek, wszyscy powinni mieć obniżone pensje do minimalnej krajowej, bo na więcej nie zasługują i powinni zapierdalać po 8 godzin, od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.
Ale przecież to się dzieje. Cupiała przypuszczalnie byłoby stać na utrzymanie dwóch albo trzech obecnych "Wiseł"; sugerujesz, że te wszystkie ceregiele z zapaścią finansową to nie kit? Akcja pt. zemsta po Nikozji trwa i trwać będzie nadal, bo koło się zamknie, garstka chujowawych piłkarzy którym w dodatku nieregularnie się płaci nie wygrają mistrzostwa ot tak. A zanim Cupiał wyciągnie łaskawie rękę w geście pojednania (tylko do kogo, skoro wróg jest wyimaginowany, a kablowy gniew nie ma nawet konkretnego adresata?), może już być po herbacie.
Odpowiedz cytując