Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60668
Stary 09.11.2012, 22:31
syryls napisał(a):Wyświetl post
OK Wszystko cacy tylko czemu Cupiał powierzył rolę Bednarzowi, zamiast przedłużyć kontrakt Valckxa...?
Po prostu Cupiał myślał że Valcx i Maskant zapewnią LM w 2 roku pracy a w lidze nie będzie konkurencji ...
Gdy okazało się że tak nie jest zakręcił kurek z kasą i wyp..lł profi z Holandii.
Nie wiem czy może być coś prostszego do zrozumienia.
Oczywiście gdyby holenderska ekipa działała do dziś (na warunkach finansowych z pierwszych 2 lat) byłoby lepiej niż jest ale ponieważ to nie ja łoże miliony na klub .. dawno się pogodziłem z faktami ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując