Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60657
Stary 09.11.2012, 16:04
szprotson napisał(a):Wyświetl post
skoro Wam weszło nie odpowiada, to po co wchodzicie tam i nabijacie kliknięcia. Po co o tym dyskutujecie skoro wiecie lepiej? bez sensu.
Tylko głupio wyglada opieranie sie na weszło jeśli jest wygodny artykuł, a potem jechanie jak jest niewygodny. Na nich narzekacie a sami tak samo robicie. Zróbmy z weszło zakazaną stronę i bedzie po problemie.
Nie wiem kto pisał artukuł, moze Ćwiakąla a może ...kibic Wisły bo też tam taki pracuje.
A kto mówi że odpowiada czy nie odpowiada?
Ten akurat artykuł jest głupi bo pisany pod ściśle określone założenie. Ale często są tam ciekawe opinie i analizy, które warto przeczytać.
Robienie z każdego portalu "zakazanej" strony skończy się tym, że będziemy tu dyskutować jedynie o dyskutowaniu na forum.

A warto czasem zaglądnąć i do Wyborczej i do Faktu i na sąsiednie forum...


PS. Dla jasności - chodzi o sąsiednie forum a nie forum sąsiadki. Tam nie warto zaglądać
Powód: brak precyzji...
Ostatnio edytowane przez lazy : 09.11.2012 o godz. 16:10.
c.d.n.
Odpowiedz cytując