Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1385
Stary 08.11.2012, 23:15
nero napisał(a):Wyświetl post
Hm.... moim zdaniem nie warto. Gdy ja kupowałem samochód i jeździłem po tych giełdach to tak naprawdę nic nie ma, uważam że allegro bije taką giełdę. Siedzisz w domu, otwierasz allegro, szukasz i masz wszystko w jednym miejscu, wybierasz 2-3-4 samochody, umawiasz się i jedziesz zobaczyć. A tak jedziesz na giełdę i okazuje się, że nie ma ani jednego modelu samochodu którego szukasz. Ostatnio się nawet zastanawiałem, czy ktoś jeszcze tak naprawdę kupuje samochody z giełd czy są to gapie którzy tak naprawdę przyjechali po akumulator albo ciuchy.
Gdyby ludzie nie kupowali to te wszystkie giełdy nie tylko w PL ale też za granicą przestałyby istnieć.
Odpowiedz cytując