Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60625
Stary 08.11.2012, 17:23
syryls napisał(a):Wyświetl post
A co miał innego powiedzieć? Widać było że w tym dwumeczu że MU nie bardzo się chciało grać, ewidentnie szykowali siły na ligę. To tak jakbym Cię zapytał wolałbyś żeby Wisła została MP i nie grała na wiosnę w pucharach, czy zajeła 7 miejsce w lidze i grała na wiosnę w pucharach, umówmy się że nie dalej niż 1/8.
Ja zdaję sobie sprawę z tego ,że dla Manchesteru rozgrywki ligowe są znacznie ważniejsze od LE ale nie zgodzę się z tym że po prostu tak odpuścili sobie ten puchar , po prostu Athletic Bilbao było w dwumeczu lepsze tak samo jak Benfica i Basel w fazie grupowej LM w tym samym sezonie .
Odpowiedz cytując