Aalcman napisał(a):

|
Póltowarzyskie rozgrywki... Hmmm. Odważna teza, bo według niej, to Valencia, CSKA Moskwa, Sevilla, Zenit, Szachtar, Atletico i FC Porto, to frajerskie kluby, a ich szefowie to niedouczeni dyletanci, do pięt niedorastający prezesowi Montpellier.
|
Użytkownik thechris bredzi o Montpellier, tymczasem odjechała nam już nawet inna drużyna na M - Maribor. Nie ta para kaloszy.