Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60618
Stary 08.11.2012, 14:38
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Póltowarzyskie rozgrywki... Hmmm. Odważna teza, bo według niej, to Valencia, CSKA Moskwa, Sevilla, Zenit, Szachtar, Atletico i FC Porto, to frajerskie kluby, a ich szefowie to niedouczeni dyletanci, do pięt niedorastający prezesowi Montpellier.
Użytkownik thechris bredzi o Montpellier, tymczasem odjechała nam już nawet inna drużyna na M - Maribor. Nie ta para kaloszy.
Odpowiedz cytując