Wyświetl pojedynczy post
Aalcman
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60616
Stary 08.11.2012, 14:03
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ta, kilkadziesiąt. Całe szczęście Cupiał podobnie jak Luis Nicollin zapewne również uważa LE za gówniane rozgrywki skoro wywalił Maaskanta na zbity pysk dopiero po klęsce w derbach. Bo przecież bez sensu reagować na wyniki w pół-towarzyskich rozgrywkach. To, że wywalił Maaskanta to dobrze ale bardzo źle, że nie miał żadnego planu B.
Póltowarzyskie rozgrywki... Hmmm. Odważna teza, bo według niej, to Valencia, CSKA Moskwa, Sevilla, Zenit, Szachtar, Atletico i FC Porto, to frajerskie kluby, a ich szefowie to niedouczeni dyletanci, do pięt niedorastający prezesowi Montpellier.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując