Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19819
Stary 07.11.2012, 23:11
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Piękny fragment jest w tej wypowiedzi Naimskiego, którą wrzuciłeś. Prawie mnie ukamienowano na tym forum za to, że powtarzałem takie "herezje"
To zależy kto na co kładzie nacisk.

Dla mnie ważne są słowa "wymuszony haracz".


Natomiast:


"w grudniu 2010 roku wicepremier Pawlak z Wicepremierem Rosji Sieczinem podpisali porozumienie o dodatkowych dostawach rosyjskiego gazu do Polski. Rząd Tuska uznał to porozumienie za swój wielki sukces, będący ponoć dowodem bardzo dobrych stosunków z Rosją. [...] Umowę podpisano do roku 2022 ale nastąpiło to dopiero po burzliwej debacie w Sejmie, zarządzonej zresztą na wniosek PiS, bo wcześniej rząd Donalda Tuska forsował umowę gazową z Rosją aż do roku 2037."

http://wpolityce.pl/dzienniki/dzienn...l-ze-sieczinem

To była umowa, której przeciwnikiem był np. Lech Kaczyński. Po Jego śmierci, kolejny Prezydent ratyfikował umowę bez sprzeciwu.
Ostatnio edytowane przez yarow : 07.11.2012 o godz. 23:23.