Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60580
Stary 06.11.2012, 23:42
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
wg przepisów UEFA to wychowankowie Legii.

Messi do Barcelony trafił w wieku 13 lat, Xavi w wieku 11 lat, Iniesta w wieku 12 lat itd. Każdy wie, że to wychowankowie Barcelony, a taki Raul do Realu trafił w wieku 15 lat, zaliczając wcześniej Atletico Madryt i nikt nie mówi, że to nie jest wychowanek Królewskich. Bardzo rzadko zdarza się i to w skali światowej, aby jakiś piłkarz od samego początku kariery był w swoim klubie. Zazwyczaj jest wyławiany i szkolony, po czym staje się wychowankiem.

.


A wg mnie wlasnie pilkarz winenien byc wychowankiem tego klubu w którym to stawial PIERWSZE kroki z pilką.

Nie wolno fałszowac jego prawdziwych korzeni ,i chocby kopał tydzien w Gnojowniku Korzeszczyn i potem po tygodniu przeszedl na Legii,i tam gral xx lat ,to ten pilakrz jest wychowanikiem Gnojownika i nic tego zmieniac nie powinno , a zwlaszcza kto i kiedy go stamtad "wyłowil".
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 06.11.2012 o godz. 23:46.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując