nero napisał(a):

W niektórych pracach wymagają "zaświadczenie o niekaralności" i teraz pytanie...
Jeśli policjant nakłada na mnie mandat za prędkość, ja tego mandatu nie przyjmuje i sprawa ląduje w sądzie. Sąd uznaje, że policjant miał racje.
Czy po takim wyroku nadal mogę otrzymać takie zaświadczenie bo np. sąd grodzki się nie liczy?
|
jestes czysty, sprawdzone na sobie
