Marszałek napisał(a):

|
Ale żeby w Polsce coś szukać i się na tym opierać a później dziwić...... niepoważne to.
|
Niepoważne. Prawda toć.
Jednak jeśli spojrzysz na ogół społeczeństwa, na badania wskazujące na to skąd czerpią oni informacje na temat kraju i świata to na czoło wysuwają się przede wszystkim główne kanały telewizyjne (TVP, TVN i Polsat, nie mylić z kanałami informacyjnymi, które jednak od czasu do czasu próbują się bawić w dziennikarstwo, a ogląda ich garstka ludzi), następnie jest prasa z naciskiem na brukowce (Fakty, SE, czy GPC), a dopiero w trzeciej kolejności z roku na rok umierające dzienniki (GW, Rzepa, czy inne mniej poczytne).
Dopiero później zaczynają się jakieś niedobitki, które śledzą kanały typu BBC, czy CNN. Czytają zagraniczną prasą, albo choćby przedruki. Nie wspominając o osobach mających w RSS-ie portale zagraniczne.
Ja tam, ani do przekonanych, ani do oszołomstwa raczej się nie zaliczam, a URZE kupuję cały czas
