Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3257
Stary 03.11.2012, 00:26
julo napisał(a):Wyświetl post
Można gdzies dostać kurtkę adidasa - taką jak mają nasi piłkarze, niebieską ?
No np. tu:
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...zon_2011_2012/

Chyba, że wersja bez herbu:
http://www.kraksport.com/3713,adidas...um-jacket.html
Odpowiedz cytując