Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 02.11.2012, 22:50
Samuelson napisał(a):Wyświetl post
@bebeto, sprzeda nas Cupiał dopiero wtedy jak spadniemy. A to jak nie tym sezonie to w następnym stanie się na 100%. Zero ambicji panowie prezentują to tak mają.
Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Obydwie połowy były niezłe(druga lepsza), ale zapierdalania i ofiarności nie można chłopakom odmówić. Mimo ewidentnego błędu Fredriksen w drugiej połówce w ofensywie na plus. Dobrze Wilk i Czekaj. Tylko teraz będzie lipa, bo będziemy grać bez Czekaja, Głowackiego i Holendra.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując