michu-k napisał(a):

|
Weszło to najlepszy portal o tematyce sportowej.
|
Są mniejsze i bardziej merytoryczne, które nie muszą wabić czytelników newsami o cyckach Pyżalskiej albo tym, że Smuda beknął na konferencji prasowej i nie powiedział 'przepraszam'. No ale i Herkules dupa, kiedy ludzi kupa (woli czytać o cyckach i bekaniu).
Slaby to portal, którego redaktor naczelny tak ingeruje w wydźwięk zamieszczanych tam treści, mimo że ma pod sobą kilku(nastu) pismaków. Do tego stopnia, że jeden delikwent stamtąd przez przeciętnego czytelnika jest postrzegany jako fanboj Barcy, a prywatnie tego zespołu nie cierpi.