Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 31.10.2012, 22:44
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Weszło to najlepszy portal o tematyce sportowej.
Uważam podobnie, ale tylko częściowo - niektóre teksty są super, inne beznadziejne. Trzeba przebierać Na pewno mają często materiały, których nie znajdziesz na innych portalach.

Jednak nijak się to ma do obiektywizmu. Szczególnie kompleksy względem Wisły bardzo często wychodzą w praniu.
Odpowiedz cytując