michu-k napisał(a):

|
Weszło to najlepszy portal o tematyce sportowej.
|
Uważam podobnie, ale tylko częściowo - niektóre teksty są super, inne beznadziejne. Trzeba przebierać

Na pewno mają często materiały, których nie znajdziesz na innych portalach.
Jednak nijak się to ma do obiektywizmu. Szczególnie kompleksy względem Wisły bardzo często wychodzą w praniu.