no Hutnik sportowo to może trochę dostaję, ale ostanio dobrze ultrasowali. W tym elemencie to raczej poziom ligi zawyżają

A jeszcze co to poziomu sportowego to grają chyba tak jak w tamtym sezonie w większości juniorami
aż sprawdziłem i macie
http://www.hutnik.org/php-files/read...?article_id=11
3 gości pow 22 lat a reszta to roczniki głownie 92 i 93, są w środku tabeli, więc nie tak źle z nimi