Drozd napisał(a):

Musi, chyba że wykaszają znaczy wywalcowują wzorki, inaczej by brzydko wyglądało
|
Mam nawet wrażenie, że aktualnie jest wymóg wykaszania trawy w linie rónoległe do końcowej, ewentualnie w kratkę. Inne wzorki są niedopuszczalne, bo takie koszenie pomaga arbitrom w ocenie sytuacji.