hunter napisał(a):

|
Młodzi Demokraci czekają na smsy od "góry". Wówczas na pewno ruszą z ofensywą!
|
Ruszają:
- Hipoteza wybuchu jest bezsensowna i nie ma pokrycia w żadnych faktach, przede wszystkim w zapisach rejestratorów. Nie ma też żadnego potwierdzenia w stenogramach z kokpitu - powiedział Hypki.
