Wyświetl pojedynczy post
misieq
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2549
Stary 30.10.2012, 09:31
hunter napisał(a):Wyświetl post
Młodzi Demokraci czekają na smsy od "góry". Wówczas na pewno ruszą z ofensywą!
Ruszają:
- Hipoteza wybuchu jest bezsensowna i nie ma pokrycia w żadnych faktach, przede wszystkim w zapisach rejestratorów. Nie ma też żadnego potwierdzenia w stenogramach z kokpitu - powiedział Hypki.
Odpowiedz cytując