fialo napisał(a):

Tzw "Farma fanów".
Wybacz, ale trzeba być skończonym kretynem, żeby myśleć, że jak coś udostępnisz to coś wygrasz, cudów nie ma
|
nie no ja właśnie tak myślałem, ale trochę się zdziwiłem, że aż tylu moich znajomych (5) próbuje coś tam wygrać..
