Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26391
Stary 25.10.2012, 18:15
fialo napisał(a):Wyświetl post
Tzw "Farma fanów".

Wybacz, ale trzeba być skończonym kretynem, żeby myśleć, że jak coś udostępnisz to coś wygrasz, cudów nie ma
nie no ja właśnie tak myślałem, ale trochę się zdziwiłem, że aż tylu moich znajomych (5) próbuje coś tam wygrać..
Odpowiedz cytując