pysio napisał(a):

Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy w wypociny tych pseudonaukowców z różnych uczelni. Zebrali z każdej uczelni po jednym "opętanym" i nagle stworzyli oni kwiat wiedzy tego narodu.. Ludzie, wyjdźcie z domu i przejdźcie się na AGH i popytajcie tam pracujących profesorów czy kojarzą i co myślą o tym profesorku z ich uczelni, który reprezentuje Macierewicza w "walce smoleńskiej 2010"..
Pewnie ich opinie Was nie przekonają.. bo to lemingi na usługach POpaprańców tak?
|
Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzył w wypociny Anodiny i komisji Millera tych pseudoekspertów trzymanych pod butem. Zebrali garstke uległych ludzi którzy zechcieli sie podpisac pod tym co im podsuną i stali się dla niektórych kwiatem wiedzy dla wyznawców cudaka.
A tak poważnie pysio wiem ze wierzysz tylko w to co Ci powie TVN albo w co Ci każe wierzyc Graś z Cichockim i naczelnym Tuskiem ale mam prosbe zapoznaj sie chociarz z tym co bylo prezentowane na konferencji i sprobuj merytorycznie temu zaprzeczyc zamiast rzucac obelgi bo to juz jest nudne...