Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2460
Stary 24.10.2012, 08:49
Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy w wypociny tych pseudonaukowców z różnych uczelni. Zebrali z każdej uczelni po jednym "opętanym" i nagle stworzyli oni kwiat wiedzy tego narodu.. Ludzie, wyjdźcie z domu i przejdźcie się na AGH i popytajcie tam pracujących profesorów czy kojarzą i co myślą o tym profesorku z ich uczelni, który reprezentuje Macierewicza w "walce smoleńskiej 2010"..

Pewnie ich opinie Was nie przekonają.. bo to lemingi na usługach POpaprańców tak?
Odpowiedz cytując