Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 23.10.2012, 22:52
riv napisał(a):Wyświetl post
I Szewczyk i Quioto to napastnicy. Szewczyk przychodził jako napastnik i grał na tej pozycji przez większość 'kariery'. W ME na skrzydle też grał od święta. Quioto wystawiany na boku był dopiero przez Probierza i przyszedł do nas bo miał być napastnikiem w rodzaju Brożka, który i rozegra i strzeli.
Co do Szewczyka nie ma problemu bo wchodzi dopiero do dorosłej piłki i szukanie mu innej pozycji, pod koncepcje trenera może się tylko opłacić. Ale Quioto przychodził do nas za kasę jako ten, kto ma strzelać gole, więc może wystawienie go w końcu na nominalnej pozycji bardziej się opłaci niż robienie z niego na siłę skrzydłowego? Gra w nowym kraju, nowym klubie gdzie ma ponoć problemy z aklimatyzacją a tu na dodatek wystawiają go na pozycji gdzie nigdy nie grał. Na pewno nie rozwiąże to problemów zawodnika i nie przyczyni się do tego, że zagra w końcu tak jak się od niego wymaga.
Co do Szewczyka - jestem niemal pewny, że żaden trener Wisły nie wystawi go na środku ataku w systemie z jednym napastnikiem. Co do Quioto - pożyjemy zobaczymy, mnie on na snajpera nie wygląda, ale faktycznie może być za wcześnie, żeby go oceniać. Inna sprawa, że póki co korzystnie pokazał się tylko z Lubońskim KS, potem było przeciętnie lub słabo, w ME, czy sparingach też chyba nie wymiatał. No i bilans z rodzimej ligi nie jest powalający. Aczkolwiek i tak wolę go niż Sikorskiego.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując