Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 23.10.2012, 18:13
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Szewczyk to skrzydłowy, Quioto też był częściej wystawiany na boku. Dlatego na szpicy bez względu na formę będzie grał Genkov, albo Sikorski. Oby ten pierwszy, przynajmniej w powietrzu się do czegoś przydaje.
I Szewczyk i Quioto to napastnicy. Szewczyk przychodził jako napastnik i grał na tej pozycji przez większość 'kariery'. W ME na skrzydle też grał od święta. Quioto wystawiany na boku był dopiero przez Probierza i przyszedł do nas bo miał być napastnikiem w rodzaju Brożka, który i rozegra i strzeli.
Co do Szewczyka nie ma problemu bo wchodzi dopiero do dorosłej piłki i szukanie mu innej pozycji, pod koncepcje trenera może się tylko opłacić. Ale Quioto przychodził do nas za kasę jako ten, kto ma strzelać gole, więc może wystawienie go w końcu na nominalnej pozycji bardziej się opłaci niż robienie z niego na siłę skrzydłowego? Gra w nowym kraju, nowym klubie gdzie ma ponoć problemy z aklimatyzacją a tu na dodatek wystawiają go na pozycji gdzie nigdy nie grał. Na pewno nie rozwiąże to problemów zawodnika i nie przyczyni się do tego, że zagra w końcu tak jak się od niego wymaga.

Odpowiedz cytując