Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.10.2012, 13:58
thechris napisał(a):Wyświetl post
W odróżnieniu od Jagiellonii, która bała się przejść z piłką środkową linię (nie wiedząc czemu?) to Widzew od czasu do czasu pewnie zaatakuje i pewnie będą problemy. Wisła będzie dodatkowo osłabiona obecnością Quioto i Sobolewskim stąd obstawiam 1:0 dla Widzewa i kolejny nudny mecz bez historii.



1. Legia Warszawa 28 50
2. Śląsk Wrocław 27 50
...
8. Korona Kielce 27 37
9. Zagłębie Lubin 28 35
10. Wisła Kraków 27 30
10. Jagiellonia Białystok 27 30
10. Lechia Gdańsk 27 30
13. GKS Bełchatów 27 27
14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 27
...
Tabela za okres 25 października 2011 - 23 października 2012

Od roku Wisła punktuje średnio 1,1pkt/mecz czyli na poziomie Jagi czy Podbeskidzia. Od roku... I nagle ma "odpalić"? Z czego? Kim? Coś się zmieniło w klubie? Mam na myśli coś istotnego a nie zmianę jednego pionka na drugiego (czyt. trenerów).
Chcialbym zaznaczyc, że sport, a szczególnie piłka nożna z logiką i statystyką ma niewiele wspólnego...
Po ostatnim meczu można powiedzieć, że jesli nam będą się dobrze mecze układały to w końcu zaczniemy wygrywać, bo piłkarzy jak widać na przykładzie tego meczu mamy dobrych, którzy jednak potrafią grać, jednak z tego powodu, że piłka nożna z logiką wiele nie ma wspólnego, co doświadczamy od początku sezonu, jest też prawdopodobieństwo, że możemy i przegrać z Widzewem jak i też wysoko wygrać...
Ostatnio edytowane przez palikot : 23.10.2012 o godz. 14:04.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując