Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19623
Stary 15.10.2012, 15:36
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Człowieku przecież nie masz pojęcia czym jest LNG, więc nie próbuj udowadniać swoich racji na obliczeniach z wikipedii. Temat widzę, że znowu sięga dna jeśli chodzi o merytorykę.
Nie z wikipedii tylko z trzeciej klasy podstawówki. Wiem że dla humanistów to poważne wyzwanie, ale postaraj się zrozumieć, że dodawanie odejmowanie mnożenie i dzielenie to FUNDAMENT jak to określiłeś "merytoryki".

Skąd wziąłeś cenę 300$ za 1000m3 amerykańskiego gazu, skoro na giełdzie po znacznych podwyżkach kosztuje zgodnie z wyliczeniem trzecioklasisty w przybliżeniu 124$.

Popisz się merytoryką .

Szpen napisał(a):Wyświetl post
Ty, to prawie że za darmo... dziwne że inne kraje Europy Zachodniej tego nie wiedzą. Po kij kupują od Ruskich, po kij budują kolejne gazociągi? Głupki? Siedzą w ruskich łapach? Czort wie, to musi być jakaś tajemna moc tych Ruskich. Jestem pełen podziwu.
Bo wszędzie znajdą się zdrajcy którzy myślą o własnej dupie zamiast o swoich. No i Niemcy drogi szpeniu nie płacą Ruskim ponad 500$/1000m3.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.10.2012 o godz. 15:42.
Hej Nasz TS !!