emj10 napisał(a):

|
Człowieku przecież nie masz pojęcia czym jest LNG, więc nie próbuj udowadniać swoich racji na obliczeniach z wikipedii. Temat widzę, że znowu sięga dna jeśli chodzi o merytorykę.
|

Nie z wikipedii tylko z trzeciej klasy podstawówki. Wiem że dla humanistów to poważne wyzwanie, ale postaraj się zrozumieć, że dodawanie odejmowanie mnożenie i dzielenie to FUNDAMENT jak to określiłeś "merytoryki".
Skąd wziąłeś cenę 300$ za 1000m3 amerykańskiego gazu, skoro na giełdzie po znacznych podwyżkach kosztuje zgodnie z wyliczeniem trzecioklasisty w przybliżeniu 124$.
Popisz się merytoryką

.
Szpen napisał(a):

|
Ty, to prawie że za darmo... dziwne że inne kraje Europy Zachodniej tego nie wiedzą. Po kij kupują od Ruskich, po kij budują kolejne gazociągi? Głupki? Siedzą w ruskich łapach? Czort wie, to musi być jakaś tajemna moc tych Ruskich. Jestem pełen podziwu.
|
Bo wszędzie znajdą się zdrajcy którzy myślą o własnej dupie zamiast o swoich. No i Niemcy drogi szpeniu nie płacą Ruskim ponad 500$/1000m3.