Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60446
Stary 15.10.2012, 14:31
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Jak czyta się takie coś to szlag trafia.

Już nawet pomijając fakt mylenia zysków z przychodami to to co piszesz to totalna głupota. Do czego niby powinno przedsiębiorstwo (a takim jest Wisła) dążyć jak nie do sytuacji w której przychody przynajmniej równoważą wydatki? Podajesz przykład City, ale nie wiem czy zauważyłeś, że tam jest trochę inna sytuacja. Otóż to jest gość, który ładuje w klub masę pieniędzy a nie wiem czy zauważyłeś, ale my takiego nie mamy?

Swoją droga to nawet w takim City praktycznie jest sytuacja że przychody równoważą wydatki. Po prostu "dziurę" w budżecie pokrywa właściciel inaczej piłkarze nie dostawaliby wypłat w terminie.
Sam gadasz głupoty, klub to tylko zabawka a nie zyski. W największych klubach są spore wydatki, ale tam mają marketing, sukcesy i ogólnie większe pieniądze, w małych klubach prócz właściciela nie ma kto ich kontrolować, więc skończ gadać bzdury.
Odpowiedz cytując