Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 07.10.2012, 19:34
Wsciekly Pies napisał(a):Wyświetl post
Zauważcie że nasi kopacze dalej w większości odpuszczają mecze zobaczcie np. na mecz z Piastem i jak ich ogolił Lech, a jak nasi "zagrali" do póki u nas starzy nie zejdą ze sceny,a młodzi nie wygryzą kilku zwycięstw to nic się u nas nie zmieni... poza tym popatrzcie jak nam odjechała reszta... popatrzcie na wyniki naszych w ME...
Zaprzeczasz sam sobie. Niby ci młodzi, którzy zajmują 12 lokatę w MESIE mają wygryźć kogoś ze składu?
Odpowiedz cytując