Wsciekly Pies napisał(a):

|
Zauważcie że nasi kopacze dalej w większości odpuszczają mecze zobaczcie np. na mecz z Piastem i jak ich ogolił Lech, a jak nasi "zagrali" do póki u nas starzy nie zejdą ze sceny,a młodzi nie wygryzą kilku zwycięstw to nic się u nas nie zmieni... poza tym popatrzcie jak nam odjechała reszta... popatrzcie na wyniki naszych w ME...
|
Zaprzeczasz sam sobie. Niby ci młodzi, którzy zajmują 12 lokatę w MESIE mają wygryźć kogoś ze składu?