Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 05.10.2012, 22:47
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiąjące jest tragiczne wręcz przygotowanie kondycyjno-szybkościowe. Piłkarze jacy są każdy widzi - kibice powinni jednak spojrzeć też w stronę trenera, który za taką katastrofalną formę odpowiada. pod wodza Probierza cofnęliśmy się w rozwoju, ten gość spartolił wszystko co można było. Dziwię się tylko wielu użytkownikom, że nabierają się na jakieś żałosne sztuczki "weszło"...
Co Ty masz z tym "weszlo"? jestes z konkurencji czy jak? a moze wrecz odwrotnie? Chcesz powiedziec ze Boguski nie umie podac pilki na 5m bo jest zle przygotowany? Chcesz powiedziec ze cala nasza 4 obroncow stoi w polu karnym i patrzy jak ciele na pilke i nawet nie drgnie bo sa zle przygotowani? To Cie zmartwie ale tak nie jest... I nie wnikam czy sa przygotowani czy nie ale oni sa po prostu bez umiejetnosci a co gorsze bez ambicji jakiejkolwiek...
Chociaz dzisiejsze pady Genkova to faktycznie moze byc oznaka zlego przygotowania
Odpowiedz cytując