Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 05.10.2012, 18:49
muerte napisał(a):Wyświetl post
Jeśli wierzyć Przeglądowi, Wisła zagra dzisiaj w następującym ustawieniu:
Miśkiewicz - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Iliev, Garguła, Melikson, Szewczyk- Sikorski, Genkow
Nam się wydaje, że w miejsce Szewczyk i Sikorskiego zagrają Chrapek i Wilk, ale nie jesteśmy do końca pewni. Prawdopodobnie też szansę rehabilitacji otrzyma Sergei Pareiko.

z drugiego forum
Trafili co do joty.
Odpowiedz cytując