|
Senior Member
Offline
|
#150

05.10.2012, 18:49
|
muerte napisał(a): 
Jeśli wierzyć Przeglądowi, Wisła zagra dzisiaj w następującym ustawieniu:
Miśkiewicz - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Iliev, Garguła, Melikson, Szewczyk- Sikorski, Genkow
Nam się wydaje, że w miejsce Szewczyk i Sikorskiego zagrają Chrapek i Wilk, ale nie jesteśmy do końca pewni. Prawdopodobnie też szansę rehabilitacji otrzyma Sergei Pareiko.
z drugiego forum
|
Trafili co do joty. 
|
|