Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 05.10.2012, 15:49
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Ale my mamy wiecznie grać dno tylko dlatego, że mamy beznadziejną młodzież?

Ja tam wolałbym jakiś wartościowych grajków.
garguła i głowacki są wartościowi w ich własnym mniemaniu napewno pozatym bez różnicy.
z ta beznadzieją to grubo przesadzasz dla mnie są nadzieją na ten sezon
Odpowiedz cytując