Ajax napisał(a):

Ale my mamy wiecznie grać dno tylko dlatego, że mamy beznadziejną młodzież?
Ja tam wolałbym jakiś wartościowych grajków.
|
garguła i głowacki są wartościowi w ich własnym mniemaniu napewno pozatym bez różnicy.
z ta beznadzieją to grubo przesadzasz dla mnie są nadzieją na ten sezon