muerte napisał(a):

Jeśli wierzyć Przeglądowi, Wisła zagra dzisiaj w następującym ustawieniu:
Miśkiewicz - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Iliev, Garguła, Melikson, Szewczyk- Sikorski, Genkow
Nam się wydaje, że w miejsce Szewczyk i Sikorskiego zagrają Chrapek i Wilk, ale nie jesteśmy do końca pewni. Prawdopodobnie też szansę rehabilitacji otrzyma Sergei Pareiko.
z drugiego forum
|
Jeżeli wierzyć Dziennikowi Polskiemu:
Pareiko - Jovanović, Czekaj, Głowacki, Frederiksen - Szewczyk, Garguła, Chrapek, Wilk, Melikson - Genkov.