Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 04.10.2012, 11:12
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Miałem Cię za poważniejszego. Już sam faul jest problematyczny, a Ty jeszcze wyjeżdzasz z karnym, a potem jakimś spiskowym bełkotem. No, proszę Cię
Wawrzyniak faulował dwukrotnie, najpier ciągnie za ramię Wszołka, Wszołek się utrzymał przy piłce. Wślizg w polu karnym w jego nogi i wytrącenie z równowagi. Liczy się ostatni faul, czyli karny i czerwień. To, że Wszołek nie wywrócił się jak wasza ....eczka Kosecki i nie dodał 70% od siebie to nie znaczy, że nie było faulu. Na Koseckim był a na Wszołku dwa razy bardziej.

ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
a smoki były w tej bajce? Bo w twojej głowie widocznie były

już w piątek Legia pokaże Wiśle miejsce w szeregu, o ile oczywiście będzie gra 11 na 11 a nie 9 na 11 tudzież 12 jak ostatnim razem w Krakowie
W twojej bajce legia ma mistrza od jakiś 6 lat rok w rok...




http://www.weszlo.com/news/12139-Leg...alnej_sytuacji

Ciężko się nie zgodzić z tą oceną. Z drugiej strony pamiętam, że kiedy sytuacja była odwrotna i to Wisła miała skład lepszy o dwie klasy to mecze były i tak całkiem wyrównane... Chęci, chęci, chęci...
Ostatnio edytowane przez thechris : 04.10.2012 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując