Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 04.10.2012, 06:05
thechris napisał(a):Wyświetl post
Powinna być czerwień dla Wawrzyniaka na faulu Wszołka, karny i 0 punktów dla ległej w tym meczu więc nie pitol banialuków. Wawrzyniak dwa mecze pauzy i nie ma go w meczu w piątek no ale wiadomo komu sprzyja PZPN.
Miałem Cię za poważniejszego. Już sam faul jest problematyczny, a Ty jeszcze wyjeżdzasz z karnym, a potem jakimś spiskowym bełkotem. No, proszę Cię
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując