Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 03.10.2012, 10:28
nesta napisał(a):Wyświetl post
Bednarz celuje w takich wlasnie kibiców, którzy nie beda zbytnio psioczyc na Kulawika, bo to swój, Wislak, taki szwagier troche, z ktorym sie mozna napić i zlozyc meble. A kwestia doswiadczenia, umiejetnosci, osiągniętych wyników, autorytetu.. A co tam, przeciez to nasz Kula, młody i tani. Juz sie kilka takich głosów pojawiło pozostaje miec nadzieje, ze to zdecydowana mniejszość. Zaczynam miec coraz większe wrazenie, ze Bednarza zupełnie nie interesuje poziom pierwszej drużyny byleby bylo bylejako i tanio. Gdyby bylo inaczej podalby sie w tym burdelu do dymisji nie chcąc firmowaniu czegos takiego swoim nazwiskiem. Jak sie porówna to do wywiadu Mielcarskiego, ktory chcial tu wprowadzić europejskie standardy, ale odbił sie od ściany to mamy obraz sytuacji.

Tez chetnie posłucham konferencji i bogatych przemyśleń i idei jakie stanęły za taka decyzja. Bedziemy mieli propagandę w najwyższym wydaniu
Zamień wszystkie słowa "Bednarz" na "Cupiał" i Twój post będzie miał sens. Powołujesz się na przykład wywiadu Mielcarskiego. Bednarz był wtedy w klubie tą ścianą od której odbił się Mielcarski?

---

Co do Kulawika. ME Wisła zdobyła 9 pkt w... 9 meczach i jest na 12. miejscu w tabeli. W pierwszej drużynie nie musi być tak źle, bo zapewne kilku grajków nagle dostanie olśnienia i przypomni sobie, że w piłkę to jednak jako tako potrafi grać.