Wyświetl pojedynczy post
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 02.10.2012, 17:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ponoć?
A skąd takie info, czy to może taki "żarcik"
bo za farmazony to są bany z tego co kojarze

E: napewno zaskoczyłby mnie polski murzyn
Ironia.
Dotycząca tych wszystkich informatorów i kandydatów (Pasieka, Lenczyk itd.)