Lukasz napisał(a):

Kamil, zapytam jak klasyk - pożegnamy ich i co potem?
Kupimy nagle pół pierwszej jedenastki? Ile my transferów gotówkowych robimy? Dla ułatwienia przypomnę ze zawsze sprzedawaliśmy kogoś by zrównoważyć budżet = mieć na chleb.
Myślisz chyba trochę jak Bednarz - najważniejsze to obciąć koszty. Liczy się tu i teraz.
|
Gdzie napisałem że JA bym ich wszystkich pożegnał...

Napisałem przecież że to działacze Wisły będą decydować... Nie pisałem też że chciałbym wymieniać pół jedenastki... I na koniec... absolutnie nie myślę jak Bednarz z jednego szalenie ważnego powodu... Ja jestem kibicem Wisły!! on nie... taka delikatna różnica.
Zrobiłem tę listę żeby zwrócić uwagę na fakt że za 10 miesięcy kończy się kontrakt połowie aktualnie wyjściowego składu. Podkreślając że działacze, oraz przyszły trener będą mieli nie lada ból głowy kogo zostawić/pożegnać/może "kupić".
Nie trudno zauważyć że za aktualny stan, pozycja w tabeli czy styl gry odpowiedzialny jest nie tylko trener, ale również i zawodnicy. Nie wszyscy zasługują na grę z koszulce z gwiazdą na piersi.
pozdro