Alex_Morgan napisał(a):

|
Zdobywca Pucharu Polski rozpocznie grę w eliminacjach Ligi Europy od II. czy III. rundy? Bo widziałem tabelę, która zawierała informację, że jeśli triumfatorzy LM i LE zapewnią sobie grę w europejskich pucharach z ligi to zdobywca Pucharu Polski rozpocznie grę od III. rundy. Więc jak będzie?
|
To się okaże po zakończeniu tego sezonu 2012/13 czy Zwycięzca LM zapewni sobie strat w przyszłorocznej LM
Wg rozpiski Zdobywca Pucharu Polski zaczyna od 2 rundy el
Jeżeli Zwycięzca LM tak jak Chelsea w tym roku nie załapie się do pucharów i Atletico które jest obrońcą tytułu zakwalifikuje się do LE to następują przesunięcia w skutek czego Zdobywca Pucharu Polski zacznie od 3 rundy el