Wyświetl pojedynczy post
lad21ewt
Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 01.10.2012, 19:45
Alex_Morgan napisał(a):Wyświetl post
Zdobywca Pucharu Polski rozpocznie grę w eliminacjach Ligi Europy od II. czy III. rundy? Bo widziałem tabelę, która zawierała informację, że jeśli triumfatorzy LM i LE zapewnią sobie grę w europejskich pucharach z ligi to zdobywca Pucharu Polski rozpocznie grę od III. rundy. Więc jak będzie?
To się okaże po zakończeniu tego sezonu 2012/13 czy Zwycięzca LM zapewni sobie strat w przyszłorocznej LM

Wg rozpiski Zdobywca Pucharu Polski zaczyna od 2 rundy el

Jeżeli Zwycięzca LM tak jak Chelsea w tym roku nie załapie się do pucharów i Atletico które jest obrońcą tytułu zakwalifikuje się do LE to następują przesunięcia w skutek czego Zdobywca Pucharu Polski zacznie od 3 rundy el