100% poparcia dla Michała Probierza!
Wypieprzyć połowę drużyny, gwiazdki bez ambicji! Trener nie bał się odstawić od składu Gargułę i postawić na młodych to się obrazili na trenera i przestali grać. Jak Cupiał zwolni teraz Probierza to będzie wielki błąd, kopacze pomyślą sobie że decydują o wszystkim i mogą sami zwalniać trenerów. Jak Probierz jednak wyleci a oni zaczną grać to stracę resztę szacunku dla nich, bo granie przeciwko trenerowi to największe świństwo nie dla samego trenera ale dla KIBICÓW!
A z drugiej strony to kim on ma grać: Czekaj, Głowacki? Przecież oni są kołkami którzy tylko umieją wybijać piłki po autach. Dalej, Wilk. Co się z nim stało? Boguski i Genkov może się starają ale są po prostu za słabi. Jedynie Chrapek, Melikson, Szewczyk, Jaliens coś grają i jakoś się wyróżniają na tle tej mizerii.
Zmiana trenera tylko pogorszy sytuację.
I jeszcze słowo do większości na tym 'forum'. Gardzę kibicami sukcesu, których na tym forum jest aż za dużo.
111 lat dumy, tradycji i chwały - Wisła Kraków
"Jestem gotowy, by dać z siebie wszystko. Nawet, jeżeli mam przelać własną krew dla Wisły, aby wróciła na pozycję lidera i najlepszego klubu (bo wiem, że takim była), to muszę dać z siebie wszystko, aby wszyscy uwierzyli, że Wisła tam pozostanie."
'27, '28, '49, '50, '78, '99, '01, '03, '04, '05, '08, '09, '11