Wyświetl pojedynczy post
Alex_Morgan
Junior Member
 
 
Od: 07.2012
Skąd: California

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 01.10.2012, 17:50
Zdobywca Pucharu Polski rozpocznie grę w eliminacjach Ligi Europy od II. czy III. rundy? Bo widziałem tabelę, która zawierała informację, że jeśli triumfatorzy LM i LE zapewnią sobie grę w europejskich pucharach z ligi to zdobywca Pucharu Polski rozpocznie grę od III. rundy. Więc jak będzie?