Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19387
Stary 01.10.2012, 13:16
Szpen napisał(a):Wyświetl post
zła kandydatura Glińskiego..
Skoro Szpen tak twierdzi to dowód że kandydat się nadaje. Wynika to wprost z logiki.

Ja natomiast jestem ciekawy Szpeniu dlaczego nie czekałeś? W portkach się nazbierało? Czy był rozkaz bronić TVP ?

Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Nie ważne, kto to by był.Partiami rządzą szefowie a każdy sobie rzepke skrobie a to, że jest dramat w Polsce to ich nie obchodzi.Liczą się ciepłe posadki
Cały problem w tym żeby władzę mieli ci których Polska obchodzi, są tacy i jest ich wielu, ale przez za przeproszeniem pie.....olenie że "każdy kradnie", "wszyscy są umoczeni"itd. ludziom nie chce się weryfikować kto co reprezentuje i głosują na tego który ma bielsze zęby. A potem jak trzeba na zlecenie prokuratury badać przepływy finansowe w AG to nie ma chętnych. Tak jak nie było ich dotychczas. Bantustan.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.10.2012 o godz. 13:33.
Hej Nasz TS !!