Szpen napisał(a):

|
zła kandydatura Glińskiego..
|
Skoro Szpen tak twierdzi to dowód że kandydat się nadaje.

Wynika to wprost z logiki.
Ja natomiast jestem ciekawy Szpeniu dlaczego nie czekałeś? W portkach się nazbierało? Czy był rozkaz bronić TVP ?
Pablo84 napisał(a):

|
Nie ważne, kto to by był.Partiami rządzą szefowie a każdy sobie rzepke skrobie a to, że jest dramat w Polsce to ich nie obchodzi.Liczą się ciepłe posadki
|
Cały problem w tym żeby władzę mieli ci których Polska obchodzi, są tacy i jest ich wielu, ale przez za przeproszeniem pie.....olenie że "każdy kradnie", "wszyscy są umoczeni"itd. ludziom nie chce się weryfikować kto co reprezentuje i głosują na tego który ma bielsze zęby. A potem jak trzeba na zlecenie prokuratury badać przepływy finansowe w AG to nie ma chętnych. Tak jak nie było ich dotychczas. Bantustan.