Szpen napisał(a):

|
zła kandydatura Glińskiego. Jaikeś szanse miałby tylko specjalista z ekonomii. A tak to będzie tylko żyrandol, który będzie głosem partii będącej z tyłu.
|
Jakie znowu szanse? To nie jest kwestia szans, bo w parlamencie nie ma w ogóle woli politycznej, aby powoływać jakiś rząd techniczny. Wybór kandydata PiS-u na premiera to bardziej przekaz do elektoratu i w tym kontekście należy to rozpatrywać. I wybór wydaje się niezły - gość sprawia wrażenie konkretnego i ogarniętego w kontaktach z mediami. Ludziom może się spodobać, a o to tu chodzi.