Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2812
Stary 27.09.2012, 19:30
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
na pocieszenie w najbliższych czasach zmienią się w Wiśle 3 rzeczy : 1 Wisła powróci po wyrównanej walce z Legią i Lechem Wronki na mistrzowski tron niestety zgodnie z tradycją będzie miała pecha z załapaniem się do fazy grupowej Champions League ale zawita w LE do której ostatnio miała szczęście .2 Dużo mniej szczęścia będzie miał Legionista który zapłaci za swoją nieudolną politykę i zapewne skończy w Śląsku albo Legii 3 Probierz dostanie wolną rękę w transferach i na dobry początek zrobi 2 kluczowe transfery dzięki czemu Wisła będzie walczyć do końca w fazie grupowej LE .Niemożliwe nie istnieje bynajmniej jeśli chodzi o Wisłe i puchary.Zresztą zawsze warto mieć nadzieje
masz u mnie duże piwo, albo dużą wódkę.
W ogóle lubię Cię
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując