Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.09.2012, 18:49
na pocieszenie w najbliższych czasach zmienią się w Wiśle 3 rzeczy : 1 Wisła powróci po wyrównanej walce z Legią i Lechem Wronki na mistrzowski tron niestety zgodnie z tradycją będzie miała pecha z załapaniem się do fazy grupowej Champions League ale zawita w LE do której ostatnio miała szczęście .2 Dużo mniej szczęścia będzie miał Legionista który zapłaci za swoją nieudolną politykę i zapewne skończy w Śląsku albo Legii 3 Probierz dostanie wolną rękę w transferach i na dobry początek zrobi 2 kluczowe transfery dzięki czemu Wisła będzie walczyć do końca w fazie grupowej LE .Niemożliwe nie istnieje bynajmniej jeśli chodzi o Wisłe i puchary.Zresztą zawsze warto mieć nadzieje
Odpowiedz cytując