Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60322
Stary 24.09.2012, 17:48
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Tu akurat raczej ślepy fart, bo taki Ibrahimović trafi się raz na milion, jednak ogólnie z tezą się zgadzam.
Tak, tylko że przy naszym obecnym systemie szkolenia nie trafi sie nawet raz na bilion. Jakby ten system był, to by sie raz na jakiś czas trafiał gracz, na którym zarabialibyśmy choc by i 10 razy mniej, ale to i tak jest 1,7 mln euro, piechotą nie chodzi. Powiedz, na którym wychowanku, albo przynajmniej zawodniku, który u nas grał zarobiliśmy przynajmniej milion euro jako prowizje z jego kolejnych transferów ?
Odpowiedz cytując