xanti1906 napisał(a):

|
Tu akurat raczej ślepy fart, bo taki Ibrahimović trafi się raz na milion, jednak ogólnie z tezą się zgadzam.
|
Tak, tylko że przy naszym obecnym systemie szkolenia nie trafi sie nawet raz na bilion. Jakby ten system był, to by sie raz na jakiś czas trafiał gracz, na którym zarabialibyśmy choc by i 10 razy mniej, ale to i tak jest 1,7 mln euro, piechotą nie chodzi. Powiedz, na którym wychowanku, albo przynajmniej zawodniku, który u nas grał zarobiliśmy przynajmniej milion euro jako prowizje z jego kolejnych transferów ?