WislaOnly napisał(a):

...Ale zgadnij dlaczego tak nie grajli Bo nie umieją. Mamy za słabych technicznie piłkarzy, nie umiejących się zastawiać (jak niegdyś Canotoro), drybling posiada tylko Melikson i troszkę Szewczyk (Iliev posiadał). Jeśli drużyna przeciwna podejdzie na pressing, to porostu nasi nie dają rady. Ale nie dlatego, że im Probierz karze inaczej. Po prostu inaczej nie potrafią.
...
|
No bez przesady. Żeby klepać, to nie potrzeba nadludzkiej techniki, a przede wszystkim umiejętność poruszania się (gry bez piłki). Drybling jest akurat tutaj zaprzeczeniem, czyt. zagraniem awaryjnym. No i jeszcze jedno, trzeba więcej myśleć podczas gry
Zbieranina chłopaków na poziomie B-C klasy po kilku tygodniach ukierunkowanego treningu "chodzi" na boisku aż miło, więc panowie (część z nich) ze stażem reprezentacyjnym nie powinni mieć z tym problemu.