Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2720
Stary 22.09.2012, 22:44
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
...Ale zgadnij dlaczego tak nie grajli Bo nie umieją. Mamy za słabych technicznie piłkarzy, nie umiejących się zastawiać (jak niegdyś Canotoro), drybling posiada tylko Melikson i troszkę Szewczyk (Iliev posiadał). Jeśli drużyna przeciwna podejdzie na pressing, to porostu nasi nie dają rady. Ale nie dlatego, że im Probierz karze inaczej. Po prostu inaczej nie potrafią.
...
No bez przesady. Żeby klepać, to nie potrzeba nadludzkiej techniki, a przede wszystkim umiejętność poruszania się (gry bez piłki). Drybling jest akurat tutaj zaprzeczeniem, czyt. zagraniem awaryjnym. No i jeszcze jedno, trzeba więcej myśleć podczas gry

Zbieranina chłopaków na poziomie B-C klasy po kilku tygodniach ukierunkowanego treningu "chodzi" na boisku aż miło, więc panowie (część z nich) ze stażem reprezentacyjnym nie powinni mieć z tym problemu.
Odpowiedz cytując