Szpen napisał(a):

Gwiażdzisty i Ela. Kupowaliście artykuły, które są wytwarzane we Włoszech. Z tego słyną Włochy, producentów jest mnóstwo to i ceny niższe. Chyba to oczywiste, czyż nie?
zobacz po ile u Nas sa pomidory, pieczarki czy mięso. Są o wiele tańsze, bo jest ich u Nas dużo.
|
Z wymienionych artykułów spożywczych tylko oliwa i parmezan to produkty stricte włoskie..
Ty jestes masochistą? Cieszysz się, że koszt życia w Warszawie jest o 1/4 niższy niz w stolicy jednego z najbogatszych krajów swiata i do tego jeszcze odrzucasz argument zarobków w tych stolicach? Poza tym znajdz mi restauracje w Krakowie lub Warszawie w ktorej kupisz wode minerlną(butelke 0,33ml) za 2zł, a wykupię Ci całą zgrzewkę..
Wymiękam..Wytłumacz mi jakim cudem biorąc pod uwagę pensje minimalną, która w Niemczech jest 4 razy wyższa niz u nas, u szkopów wszystko hula? A u nas tęgie głowy twierdzą, że podwyższenie pensji minimalnej o np.20% załamię gospodarkę?
Przypomnę, też że twierdzisz, że takie pieniądze zarabiają tylko najniżej wykwalifikowani pracownicy itp. np. sprzątaczki..Co to za kraj wobec tego, że podwyższenie pensji sprzątaczkom załamie jego gospodarke?