Karherop napisał(a):

Lecha będzie kosztować utrzymanie 650 tys euro rocznie
czyli tyle co nas do kupy kontarkt Jaliensa z Gargułą
jakiś komentarz ?
|
Sugerujesz chyba żeby zerwać te kontrakty
Z tego co wiem ... próbowano.
Oprócz kosztów utrzymania akademii jest jeszcze koszt nowych boisk i całej bazy.
A tak w ogóle kwestia leży w przekonaniu "sponsorów" że to się opłaca.
Przez ponad 10 lat aktualnego bossa nikt nie przekonał ...
Teraz widać do czego to prowadzi .